Soovid liituda? Saada e-mail

info@articus.eu

Parimad 2017

Tagasi
PARIM UNIVERSAALNE KOER

Koht Koer/Omanik Punktid
1 RAYNTES KAITO
Om. Agle Oissar
300
  Parim näitusetulemus 25
  Parim koolitustulemus 175
  ESLÜ universaalvõistlus 100
2 RENEGADE KNIGHTS BEATITAS
om. Signe Tiitso
190
  Parim näitusetulemus 140
  Parim võistlusetulemus 50
3 MARGMAN HALEXY
om. Kadri Sageus
180
  Parim näitusetulemus 140
  Parim võistlusetulemus 40
4 WUNDERSTERN DABACCO
om. Rainer Kütt
120
  Parim näitusetulemus 100
  Parim võistlusetulemus 20
5 WUNDERSTERN VOX
om. Ülle Vahesaar
115
  Parim näitusetulemus 70
  Parim võistlusetulemus 45
6-7 WUNDERSTERN ELZANA
om. Terje Kütt
105
  Parim näitusetulemus 80
  Parim võistlusetulemus 25
6-7 MARGMAN FRESIA
om. Katrin Kressel
105
  Parim näitusetulemus 100
  Parim võistlusetulemus 5
8 MALEFICENT AGADOR
om. Engely Kirch
95
  Parim näitusetulemus 90
  Parim võistlusetulemus 5


PARIM TÖÖKOER

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 RAYNTES KAITO
om. Agle Oissar
  330
  ESLÜ 13.05.2017 IPO-3 1.koht 175
  EMV 22-23.07.2017 IPO-3 3.koht 155
2 WUNDERSTERN VOX
om. Ülle Vahesaar
  75
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-3 2.koht 45
  ESLÜ 22.04.2017 KK-3 5.koht 30
3 ESTRELLEST JACINDA JOSETTE
om. Varju Kuusemets
  70
  AWC II etapp 18.03.2017 KK-2 1.koht 40
  ESLÜ 22.04.2017 KK-2 3.koht 30
4 MARGMAN HALEXY
om. Kadri Sageus
  65
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-2 1.koht 40
  AWC II etapp 18.03.2017 KK-2 4.koht 25
5 RENEGADE KNIGHTS BEATITAS
om. Signe Tiitso
  50
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-3 1.koht 50
6 WUNDERSTERN ELZANA
om. Terje Kütt
  30
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-1 7.koht 5
  AWC II etapp 18.03.2017 KK-1 2.koht 25
7 DOUBLE FLAME JAMIE SHINE
om. Kaidi Kobar
  25
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-1 2.koht 25
8-9 WUNDERSTERN DABACCO
om. Rainer Kütt
  20
  AWC II etapp 18.03.2017 KK-1 3.koht 20
8-9 ESTRELLEST HURMURI COCA
om.Meeli Puusepp
  20
  ESLÜ 22.04.2017 KK-3 6.koht 20
10 IMZEDRIFT'S ELLIOT
om. Irja Toome
  10
  ESLÜ 22.04.2017 KK-1 5.koht 10
11 AISCHA ZO SEBESA'S SUCHNO
om.Kaidi Kobar
  5
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-1 6.koht 5
12-14 MALEFICENT AGADOR
om. Engely Kirch
  5
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-1 8.koht 5
12-14 MARGMAN FAYA
om. Marju Reisberg
  5
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-1 9-10.koht 5
12-14 MARGMAN FRESIA
om.Katrin Kressel
  5
  ESLÜ 22.04.2017 KK-1 6koht 5


PARIM PIKAKARVALINE EMANE KUTSIKAS

14.-15.01.2017 Articus erinäitus
Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 INXEST CALYPSO
Om. Ingrid Roopärg
  290
  06.05.2017 Läti erinäitus kutsikad 4-6 kuud VL1 100
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus kutsikad 6-9 kuud VL2 90
  14-15.07.2017 Articus erinäitus kutsikad 6-9 kuud VL1 100
2 DEFENDERVIL HERLANDA
Om. Maret Kalder-Aigro
  100
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kutsikad 4-6 kuud VL1 100
3 MARGMAN LEONA
Om. Marelle Linde
  100
  kutsikad 6-9 kuud VL1 100
4 MARGMAN PANDORA
Om. Heli Säre
  80
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kutsikad 6-9 kuud VL3 80


PARIM PIKAKARVALINE EMANE KOER

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 MARGMAN QUEEN OF CANDY
Om. Ingrid Roopärg
  370
  06.05.2017 Läti erinäitus Kasutusklass V3 80
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Kasutusklass V2 140
  15-16.07.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V1 150
2 MARGMAN HALEXY
Om. Kadri Sageus
  330
  06.05.2017 Läti erinäitus Keskmine klass SG2
90
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Keskmine klass SG1 100
  15-16.07.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V2 140
3 ES'BERYLL ANNI DONNA
Om. Eleri Ehamaa
  290
  06.05.2017 Läti erinäitus Noorteklass SG1 100
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus
Noorteklass SG2 90
  15-16.07.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG1 100
4-5 HELEROS YRIS
Om. Eleri Ehamaa
  280
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Avaklass SG1
100
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus
Avaklass SG3
80
  15-16.07.2017 Artocus erinäitus Avaklass SG1 100
4-5 MARGMAN FRESIA
Om. Katrin Kressel
  280
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG1
100
  06.05.2017 Läti erinäitus
Kasutusklass SG1
80
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Avaklass SG1 100
6 LISANN VOM FICHTENSCHLAG
Om. Rando Rämmeld
  270
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG2
90
  04-05.02.2017 Soome erinäitus Noorteklass SG2 90
  15-16.07.2017 Articus erinäitus Keskmine klass G1/2 koht 90
7 HELEROS VIOLA
Om. Ahto Luidalepp
  150
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V1
150
  06.05.2017 Läti erinäitus Kasutusklass V1 100
8-9 INXEST ARANDA
Om. Laura-Maria Mets
  230
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG4 70
  04-05.02.2017 Soome erinäitus Noorteklass SG3 80
  15-16.07.2017 Articus erinäitus Keskmine klass G2/3 koht 80
8-9 MARGMAN FLOCKY
Om. Rita Pillesson
  230
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG4 70
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Avaklass SG2 90
  15-16.07.2017 Articus peaerinäitus Avaklass SG4 70
10 MARGMAN LEONA
Om. Marelle Linde
  200
  27-28.05.2017 ESLü peaerinäitus Noorteklass SG1
100
  15-16.07.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG1 100
11 RENEGADE KNIGHTS BEATITAS
Om. Signe Tiitso
  165
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V2+pvk 165
12 BELLA SOLO RIGOLETTO
Om. Ingrid Roopärg
  150
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Kasutusklass V1 150
13 WUNDERSTERN YO-YO
Om. Toomas Tamme, Liisalii Tamme
  130
  14-15.01.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V3 130
14 WUNDERSTERN ELLY
Om. Ando Tombak
  90
  14-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG2 90


PARIM EMANE KUTSIKAS

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 MALEFICENT BLACK RUBY
Om. Marelle Papli
  290
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 4-6 kuud VL1 100
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus 6-9 kuud VL1 100
  15-16.07.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL2 90
2 MARGMAN SARAH
Om. Katrin Kressel
  280
  06.05.2017 Läti erinäitus 4-6 kuud VV2 90
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus 4-6 kuud VL1 100
  15-16.07.2017 Articus erinäitus 6-9 kuud VL2 90
3 DEFENDERVIL HERMIONE
Om. Vilve Ala-Paal
  250
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 4-6 kuud VL3 80
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus 6-9 kuud VL4 70
  15-16.07.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL1 100
4 SUNNTOYA'S NAOMI
Om. Daniel Heinmaa
  160
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus 4-6 kuud VL3 80
  15-16.07.2017 Articus erinäitus 6-9 kuud VL3 80
5 TEAM LEIKSAID IMPERIA
Om. Jelena Levašova
  100
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus 6-9 kuud VL1 100
6 MARGMAN LAYONTE
Om. Kaja Filatenko
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 6-9 kuud VL2 90
7-8 MARGMAN PEANUT
Om. Margit Kuusman
  80
  14-15.01.2017 Articus erinäitus 4-6 kuud VL3 80
7-8 ASSAUWEHOF JANITA
Om. Irina Sõsoljatina
  80
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL3 80
9 MARGMAN MIYA
Om.Lea Kuldsepp
  70
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kud VL4 70
10-11 MARGMAN LUMIERE
Om. Marelle Muru
  60
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL5 60
10-11 WUNDERSTERN IIRA
Om. Riina Ruven
  60
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus 4-6 kuud VL5 60


PARIM EMANE NÄITUSEKOER

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 ASSAUWEHOF GLORIA
Om. Irina Sõsoljatina
  275
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Kasutusklass VA2 165
  15-16.07.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V5 110
2 ES'BERYLL ANNI DEFFI
Om. Annika Palm
  240
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG3 80
  06.05.2017 Läti erinäitus Noorteklass SG2 90
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Keskmine klass SG4 70
3-5 MARGMAN HERTA
Om. Hannaliina Saarepera
  200
  14-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG6 50
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Keskmine klass SG3 80
  15-16.07.2017 Articus erinäitus Avaklass SG4 70
3-5 MARGMAN QUICKEN
Om. Piret Koor
  200
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Veteranid V1 100
  15-16.07.2017 Articus erinäitus Veteranid V1 100
3-5 SUNNTOYA'S CASSANDRA
Om. Jaanika Aruaas
  200
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V3 130
  15-16.07.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V8 70
6 SUNNTOYA'S JAMILA
Om. Diana Grudina
  190
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG2
90
  27-28.05.2017 ESLÜ erinäitus Keskmine klass SG1 100
7 MARGMAN YAMAICA
Om. Maire Õunmaa
  180
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Veteranid V2 90
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus Veteranid V2
90
8 MARGMAN MIYA
Om. Lea Kuldsepp
  170
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Noorteklass SG1 100
  15-16.07.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG4
70
9 SUNNTOYA'S BOA
Om. Liina Sepp
  165
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V2+pvk
165
10-11 WUNDERSTERN ELZANA
Om. Terje Kütt
  160
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG3 80
  15-16.07.2017 Articus erinäitus Avaklass SG3 80
10-11 MARGMAN WILDFIRE WANDA
Om. Monika Rusing
  160
  27-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Veteranid V3 80
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Veteranid V3
80


PARIM PIKAKARVALINE ISANE KUTSIKAS

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 INXEST CHRONOS
Om.Ingrid Roopärg
  270
  06.05.2017 Läti erinäitus 4-6 kuud VV2 90
  28.-29.05.2017 ESLÜ peaerinäitus 6-9 kuud VL2 90
  17.06.2017 LEEDU erinäitus 6-9 kuud VL2 90
2 MARGMAN MAJOR
Om. Ilona Terasmägi
  100
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL1 100
3 WUNDERSTERN FOSTER
Om. Anne Aasma-Erisalu
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL2 90

PARIM PIKAKARVALINE ISANE KOER


Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT
Om. Ingrid Roopärg
  360
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Kasutusklass V3 130
  17.06.2017 Leedu erinäitus Kasutusklass V2 90
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V2 140
2 WUNDERSTERN BEM
Om. Aivar ja Silvi Nõu
  330
  06.05.2017 Läti erinäitus Kasutusklass V3 80
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Kasutusklass V4 120
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V3 130
3 SUNNTOYA'S GÖBER
Om. Daniel Heinmaa
  325
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Kasutusklass V1+pvk 175
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V1 150
4 WUNDERSTERN ELMEZZI
Om. Marten Liiva
  300
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG1 100
  06.05.2017 Läti erinäitus Keskmine klass SG1 100
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Keskmine klass SG1 100
5 PARKER
Om. Yüksel Agcay, Kaie Kass Agcay
  290
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG2 90
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus
Keskmine klass SG1 100
  22.07.2017 Läti erinäitus Avaklass SG1 100
6 MALEFICENT AGADOR
Om. Engely Kirch
  260
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG3 80
  06.05.2017 Läti erinäitus Keskmine klass SG2 90
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG2 90
7 ASSAUWEHOF IRON
Om. Julija Kovaleva, Aleksandr Kovaljov
  240
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG4 70
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Noorteklass SG2 90
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus Keskmine klass G2/3 koht 80
8 RAYNTES MORTEN
Om. Kristina Valter
  180
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG2 90
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Keskmine klass SG2 90
9 WUNDERSTERN FOSTER
Om. Anne Aasma-Erisalu
  140
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Noorteklass SG3 80
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG5 60

PARIM ISANE KUTSIKAS

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 GAUNER VOM KUCKUCKSLAND
Om. Malle Kiisma
  290
  06.05.2017 Läti erinäitus
kutsikad 6-9 kuud VL2 90
  09.-11.06.2017 Soome peaerinäitus kutsikad 6-9 kuud VL2 90
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus kutsikad 9-12 kuud VL1 100
2 WUNDERSTERN INDY
Om. Toomas Kattel
  170
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus kutsikad 4-6 kuud VL2 90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kutsikad 6-9 kuud VL3 80
3 WUNDERSTERN ICCO
Om. Erkki Alliksoo
  140
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus kutsikad 4-6 kuud VL3 80
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus kutsikad 6-9 kuud VL5 60
4 MARGMAN QUATTRO
Om. Margit Kuusman
  100
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus
kutsikad 4-6 kuud VL1 100
5 SUNNTOYA'S MAUI
Om. Eha Kõrve ja Liina Sepp
  100
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus kutsikad 6-9 kuud VL1 100

PARIM ISANE NÄITUSEKOER

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 PEPE VOM KUCKUCKSLAND
Om. Malle Kiisma
  500
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus kasutuklass VA1 175
  09.-11.06.2017 Soome peaerinäitus kasutusklass VA1 175
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus kasutusklass V1 150
2 SUNNTOYA'S BALLACK
Om. Daniel Heinmaa
  360
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kasutuklass V6 + pvk 125
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus kasutusklass V5 / 7.koht 90
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus kasutusklass V4 + pvk 145
3 WUNDERSTERN BOSTON
Om. Signe Šadeiko, Märt Šadeiko
  320
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kasutusklass V2 140
  06.05.2017 Läti erinäitus kasutusklass V1 100
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus kasutusklass V8 80
4 ZYKLON VOM REPETITION
Om. Eha Kõrve
  300
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kasutusklass V5
110
  27.-28.05.2015 ESLÜ peaerinäitus
kasutuklass V4 / 6.koht 100
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus kasutusklass V7 90
5 FEST KIEFER HARBIN
Om. Jelena Levašova
  270
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus noorteklass SG2 90
  09.-11.06.2017 Soome peaerinäitus noorteklass SG3 80
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus noorteklass SG1 100
6 ES'BERYLL ANNI DEXTER
Om. Margit Härm
  260
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus noorteklass SG3
80
  06.05.2017 Läti erinäitus noorteklass SG5 60
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus keskmine klass SG2 90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus avaklass SG1 100
  06.05.2017 Läti erinäitus noorteklass SG1 100
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus veteranid V2 90
7-8 BLACKEST MORGAN
Om. Raivo Neeme
  240
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus keskmine klass SG2 90
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus keskmine klass SG6 50
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus avaklass SG1 100
7-8 FEST KIEFER COMBAT
Om. Jelena Levašova
  240
  09.-11.06.2017 Soome peaerinäitus
kasutusklass V2 / 5.koht
110
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus kasutusklass V3 130
9-10 FRISCO VOM HAUS TIMANFAYA
Om. Elen Annuk, Jaak Sõrmus
  220
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus avaklass SG3 80
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus avaklass SG4 70
  15-.16.07.2017 Articus erinäitus avaklass SG4 70
9-10 WUNDERSTERN DABACCO
Om. Rainer Kütt
  220
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus
avaklass SG1
100
  27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus kasutusklass V9 / 11.koht 50
  15.-16.07.2017 Articus erinäitus kasutuklass V9 70

Meie toetajad