Soovid liituda? Saada e-mail

info@articus.eu

Parimad 2017

Tagasi
PARIM UNIVERSAALNE KOER

Koht Koer/Omanik Punktid
1 RENEGADE KNIGHTS BEATITAS
om. Signe Tiitso
190
  Parim näitusetulemus 140
  Parim võistlusetulemus 50
2 MARGMAN HALEXY
om. Kadri Sageus
130
  Parim näitusetulemus 90
  Parim võistlusetulemus 40
3 WUNDERSTERN DABACCO
om. Rainer Kütt
120
  Parim näitusetulemus 100
  Parim võistlusetulemus 20
4 WUNDERSTERN VOX
om. Ülle Vahesaar
115
  Parim näitusetulemus 70
  Parim võistlusetulemus 45
5-6 WUNDERSTERN ELZANA
om. Terje Kütt
105
  Parim näktusetulemus 80
  Parim võistlusetulemus 25
5-6 MARGMAN FRESIA
om. Katrin Kressel
105
  Parim näitusetulemus 100
  Parim võistlusetulemus 5
7 MALEFICENT AGADOR
om. Engely Kirch
95
  Parim näitusetulemus 90
  Parim võistlusetulemus 5


PARIM TÖÖKOER

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 WUNDERSTERN VOX
om. Ülle Vahesaar
  75
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-3 2.koht 45
  ESLÜ 22.04.2017 KK-3 5.koht 30
2 ESTRELLEST JACINDA JOSETTE
om. Varju Kuusemets
  70
  AWC II etapp 18.03.2017 KK-2 1.koht 40
  ESLÜ 22.04.2017 KK-2 3.koht 30
3 MARGMAN HALEXY
om. Kadri Sageus
  65
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-2 1.koht 40
  AWC II etapp 18.03.2017 KK-2 4.koht 25
4 RENEGADE KNIGHTS BEATITAS
om. Signe Tiitso
  50
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-3 1.koht 50
5 WUNDERSTERN ELZANA
om. Terje Kütt
  30
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-1 7.koht 5
  AWC II etapp 18.03.2017 KK-1 2.koht 25
6 DOUBLE FLAME JAMIE SHINE
om. Kaidi Kobar
  25
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-1 2.koht 25
7-8 WUNDERSTERN DABACCO
om. Rainer Kütt
  20
  AWC II etapp 18.03.2017 KK-1 3.koht 20
7-8 ESTRELLEST HURMURI COCA
om.Meeli Puusepp
  20
  ESLÜ 22.04.2017 KK-3 6.koht 20
9 IMZEDRIFT'S ELLIOT
om. Irja Toome
  10
  ESLÜ 22.04.2017 KK-1 5.koht 10
10-13 AISCHA ZO SEBESA'S SUCHNO
om.Kaidi Kobar
  5
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-1 6.koht 5
10-13 MALEFICENT AGADOR
om. Engely Kirch
  5
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-1 8.koht 5
10-13 MARGMAN FAYA
om. Marju Reisberg
  5
  AWC I etapp 18.02.2017 KK-1 9-10.koht 5
10-13 MARGMAN FRESIA
om.Katrin Kressel
  5
  ESLÜ 22.04.2017 KK-1 6koht 5


PARIM PIKAKARVALINE EMANE KUTSIKAS

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1-3 MARGMAN LEONA
Om. Marelle Linde
  100
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kutsikad 9-12 kuud VL1 100
1-3 DEFENDERVIL HERLANDA
Om. Maret Kalder-Aigro
  100
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kutsikad 4-6 kuud VL1 100
1-3 INXEST CALYPSO
Om. Ingrid Roopärg
  100
  06.05.2017 Läti erinäitus kutsikad 4-6 kuud VV1 100
4 MARGMAN PANDORA
Om. Heli Säre
  80
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kutsikad 6-9 kuud VL3 80


PARIM PIKAKARVALINE EMANE KOER

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 HELEROS VIOLA
Om.Ahto Luidalepp
  250
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V1 150
  06.05.2017 Läti erinäitus Kasutusklass V1 100
2-3 LISANN VOM FICHTENSCHLAG
Om. Rando Rämmeld
  200
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG2 90
  04.-05.02.2017 Soome erinäitus Noorteklass SG2 90
  06.05.2017 Läti erinäitus Noorteklass SG9 20
2-3 INXEST ARANDA
Om. Laura-Maria Mets
  200
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG4 70
  04.-05.02.2017 Soome erinäitus Noorteklass SG3 80
  06.05.2017 Läti erinäitus Noorteklass SG6 50
4-5 ES'BERYLL ANNI DONNA
Om. Eleri Ehamaa
  180
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG3
80
  06.05.2017 Läti erinäitus
Noorteklass SG1
100
4-5 MARGMAN FRESIA
Om. Katrin Kressel
  180
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG1
100
  06.05.2017 Läti erinäitus
Kasutusklass SG1
80
6 MARGMAN HALEXY
Om. Kadri Sageus
  170
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG3
80
  06.05.2017 Läti erinäitus Keskmine klass SG2 90
7 RENEGADE KNIGHTS BEATITAS
Om. Signe Tiitso
  165
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V2 + PVK
165
8 WUNDERSTERN YO-YO
Om. Toomas Tamme, Liisalii Tamme
  130
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V3
130
9 HELEROS YRIS
Om. Eleri Ehamaa
  100
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Avaklass SG1 100
10 WUNDERSTERN ELLY
Om. Ando Tombak
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG2 90
11 MARGMAN QUEEN OF CANDY
Om. Ingrid Roopärg
  80
  06.05.2017 Läti erinäitus Kasutusklass V3 80
12 MARGMAN FLOCKY
Om. Rita Pillesson
  70
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG4 70


PARIM EMANE KUTSIKAS

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 MALEFICENT BLACK RUBY
Om. Marelle Papli
  100
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 4-6 kuud VL1 100
2 MARGMAN LAYONTE
Om. Piret Koor
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL2 90
3 MARGMAN SARAH
Om. Katrin Kressel
  90
  06.05.2017 Läti erinäitus 4-6 kuud VV2 90
4-6 DEFENDERVIL HERMIONE
Om. Vilve Ala-Paal
  80
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 4-6 kuud VL3 80
4-6 MARGMAN PEANUT
Om. Margit Kuusman
  80
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 6-9 kuud VL3 80
4-6 ASSAUWEHOF JANITA
Om. Irina Sõsoljatina
  80
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL3 80
7 MARGMAN MIYA
Om.Lea Kuldsepp
  70
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kud VL4 70
8 MARGMAN LUMIERE
Om. Marelle Muru
  60
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL5 60
9 MARGMAN LAMOYA
Om. Kristel Kuznetsova
  50
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL6 50
10 MARGMAN LUMINOSA
Om. Piret koor, Reet Nipper
  30
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL8 30


PARIM EMANE NÄITUSEKOER

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 ES'BERYLL ANNI DEFFI
Om. Annika Palm
  170
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG3 80
  06.05.2017 Läti erinäitus Noorteklass SG2 90
2 FEST KIEFER SAMBUCA
Om. Jelena Levašova
  150
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V1 150
3 MARGMAN TERRACOTA
Om. Margit Kuusman
  140
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V2 140
4 SUNNTOYA'S CASSANDRA
Om. Jaanika Aruaas
  130
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V3 130
5 HELEROS YASMINE
Om. Terje Tammemäe
  102
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Kasutsklass V4 120
6 MARGMAN VEGA
Om. Lea Kuldsepp
  110
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Kasutusklass V5 110
7-9 WUNDERSTERN JANETA
Om. Kristi Soll
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Veteranid SG1/2.koht 90
7-9 FEST KIEFER AURORA
Om. Jelena Levašova
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Avaklass SG2 90
7-9 SUNNTOYA'S JAMILA
Om. Diana Grudina
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG2 90
10 WUNDERSTERN ELZANA
Om. Terje Kütt
  80
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG3 80
11-12 MARGMAN JUWEL
Om. Margit Kuusman
  70
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG4 70
11-12 WUNDERSTERN ELEANORA
Om. Kaire Hein
  70
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG4 70
13 BLACKEST MELROSE
Om. Marika Glõsenko
  60
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG5 60
14 MARGMAN HERTA
Om. Hannaliisa Saarepera
  50
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG6 50
15 JACI'S STYLE BASCHIRA
Om. Urve Lageda
  40
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG8 40


PARIM PIKAKARVALINE ISANE KUTSIKAS

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 MARGMAN MAJOR
Om. Ilona Terasmägi
  100
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL1 100
2-3 WUNDERSTERN FOSTER
Om. Anne Aasma-Erisalu
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus 9-12 kuud VL2 90
2-3 INXEST CHRONOS
Om. Ingrid Roopärg
  90
  06.05.2017 Läti erinäitus 4-6 kuud VV2 90

PARIM PIKAKARVALINE ISANE KOER


Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 WUNDERSTERN ELMEZZI
Om. Marten Liiva
  200
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG1 100
  06.05.2017 Läti erinäitus Keskmine klass SG1 100
2-3 PARKER
Om. Yüksel Agcay, Kaie Kass Agcay
  170
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG2 90
  06.05.2017 Läti erinäitus Keskmine klass SG3 80
2-3 MALEFICENT AGADOR
Om. Engely Kirch
  170
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG3 80
  06.05.2017 Läti erinäitus Keskmine klass SG2 90
4 RAYNTES MORTEN
Om. Kristina Valter
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Keskmine klass SG2 90
5 WUNDERSTERN BEM
Om. Aivar ja Silvi Nõu
  80
  06.05.2017 Läti erinäitus Kasutusklass V3 80
6 ASSAUWEHOF IRON
Om. Julija Kovaleva, Aleksandr Kovaljov
  70
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus Noorteklass SG4 70

PARIM ISANE KUTSIKAS

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 MARGMAN QUATTRO
Om. Margit Kuusman
  100
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kutsikad 4-6 kuud VL1 100
2-4 WUNDERSTERN FULLER
Om. Toivo Tamm
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kutsikad 9-12 kuud VL2 90
2-4 FEST KIEFER HEROI
Om. Jelena Levašova
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kutsikad 6-9 kuud VL2 90
2-4 GAUNER VOM KUCKUCKSLAND
Om. Malle Kiisma
  90
  06.05.2017 Läti erinäitus kutsikad 6-9 kuud VV2 90

PARIM ISANE NÄITUSEKOER

Koht Koer/Omanik Tulemused Punktid
1 WUNDERSTERN BOSTON
Om. Signe Šadeiko, Märt Šadeiko
  240
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kasutusklass V2 140
  06.05.2017 Läti erinäitus kasutusklass V1 100
2 ES'BERYLL ANNI DEXTER
Om. Margit Härm
  170
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus noorteklass SG3 80
  06.05.2017 Läti erinäitus noorteklass SG2 90
3 SUNNTOYA'S BALLACK
Om. Daniel Heinmaa, Liina Sepp
  125
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kasutusklass V6 + pvk 125
4 MARGMAN TABOO
Om. Kristina Kübar
  120
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kasutusklass V4 120
5 ZYKLON VOM REPETITION
Om. Eha Kõrve
  110
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kasutusklass V5 110
6-8 WUNDERSTERN GENF
Om. Signe Šadeiko, Riina Ruven
  100
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus veteraniklass V1 100
6-8 WUNDERSTERN DABACCO
Om: Rainer Kütt
  100
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus avaklass SG1 100
6-8 MARGMAN KRAFT
Om.Margit Kuusman
  100
  06.05.2017 Läti erinäitus noorteklass SG1 100
9-10 WUNDERSTERN EDISSON
Om. Riina Ruven
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus veteranid V2 90
9-10 BLACKEST MORGAN
Om. Raivo Neeme
  90
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus keskmine klass SG2 90
11-12 EMPORIO A MARCKHELL
Om. Maris Jätsa
  80
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kasutusklass V8 80
11-12 FRISCO VOM HAUS TIMANFAYA
Om. Elen Annuk, Jaak Sõrmus
  80
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus avaklass SG3 80
13 WUNDERSTERN VOX
Om. Ülle Vahesaar
  70
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kasutusklass V9 70
14-15 MALEFICENT ARTUR
Om. Kristi Värv
  60
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus noorteklass SG5 60
14-15 ESTRELLEST VON VERTEX
Om. Urve Lageda
  60
  14.-15.01.2017 Articus erinäitus kasutusklass SG1/10.koht + pvk 60

Meie toetajad